• Riders & Brothers Klasik Otomobil Kulübü
    • Riders & Brothers Classic Car Club
Site Haritası
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret92940
Saat
Hava Durumu
Anlık
Yarın
16° 22° 11°

Kurallarımız

GENEL KURALLAR VE ÜYELİK :
- KULÜBÜMÜZ BİR KLASİK OTOMOBİL VE MOTORSİKLET KULÜBÜDÜR, AMATÖR RUHLA KURULMUŞTUR VE BU İŞİN TİCARETİ İLE İLGİLENMEZ. KULÜP İÇİNDE BULUNAN HERKES “KARDEŞLİK” MANTIĞI İLE HAREKET EDER VE KULÜP TAMAMEN “KARDEŞLİK” ANLAYIŞI İLE YÖNETİLİR.
- KULÜBÜMÜZ REFERANS İLE ÜYE ALIR, KLASİK BİR OTOMOBİLE SAHİP OLMA ŞARTI YOKTUR. ÜYELİK AİDATI ALINMAZ.
- ÜYELERİN TAMAMI BU AMAÇ DOĞRULTUSUNDA KARDEŞ OLMAYI, BU İŞİN MENFAAT VE TİCARETİNDEN, MADDİ KAZANCINDAN UZAK KALMAYI, KARDEŞLERİNE KOŞULSUZ YARDIM VE DESTEK OLMAYI KABUL ETMİŞ SAYILIR.
- ONURLU, GURURLU, DÜRÜST OLMAK KAYDI İLE KLASİK OTOMOBİL VE MOTORSİKLETLERE TUTKU İLE BAĞLI, HER DİL, DİN VE IRKTAN, HER CİNSİYETTEN KİŞİLER KULÜBÜMÜZE ÜYE OLABİLİR. 
- KURUCU KADRO VE YÖNETİMİN ONAY VERMEDİĞİ KİMSE “KARDEŞ” OLAMAZ. YİNE AYNI ŞEKİLDE BU KURALLARA VE KARDEŞLİĞE UYMAYAN HERKES YÖNETİM TARAFINDAN AŞAĞIDA BELİRLENEN ŞEKİLDE KARDEŞLİKTEN ÇIKARTILIR.
- KURUCU KADRO, KULÜP YÖNETİMİNDE ESASTIR ANCAK HER KARDEŞ ETKİNLİKLERDE SÖZ SAHİBİDİR, İSTEYEN HER KARDEŞ TALEBİ DOĞRULTUSUNDA YÖNETİME BAŞVURARAK İSTEDİĞİ YÖNETİM KADROSUNA GİREBİLİR, ÇIKABİLİR.
- YENİ ÜYELİK İSTEKLERİ YÖNETİM TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLİR. İSTEKLİNİN ÜYELİĞE KABUL EDİLEBİLMESİ İÇİN ETKİNLİKLERE GELMESİ, KULÜP İLE ZAMAN GEÇİRMESİ ZORUNLUDUR. BELLİ BİR SÜRE SONUNDA YÖNETİM TALEBE OLUMLU VEYA OLUMSUZ CEVAP VERİR. ÜYE TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN KULÜP ÜYE REFERANSI VE/VEYA DİĞER REFERANSLAR MECBURİDİR.
- SADECE KABUL EDİLMİŞ VE LİSTELENMİŞ KULÜP ÜYELERİ YANİ “KARDEŞLER” R&B LOGOSU BULUNAN T-SHİRT, ŞAPKA, SWEAT SHIRT VS GİBİ ÖZEL KULLANIMLI EŞYALARI YAPTIRABİLİR. DİĞER EŞANTİYON SAYILACAK EŞYALAR (BAYRAK, STICKER – ÜYE ARABA STICKER HARİCİ) TÜM ÜYELERE VE İSTEKLİLERE VERİLİR.
- KURULAN İL OLAN ANKARA DIŞINDA DİĞER İLLERDE YÖNETİMİN ONAY VERDİĞİ EN AZ ON ÜYEYE ULAŞILDIĞINDA, O İL İÇİN R&B İLETİŞİM MERKEZİ AÇILIR, İL YÖNETİMİ ANA KURUCU KADROYA BAĞLANIR VE İŞLEYİŞİNE DEVAM EDER.
- KARDEŞLER YAPTIKLARI DAVRANIŞLARDAN BİREBİR SORUMLUDUR. HERHANGİ BİR ŞEKİLDE DİĞER KARDEŞLERİNİ RAHATSIZ EDECEK, BAHSİ GEÇEN KURALLARA UYMADIKLARI, HUZURSUZLUK YARATTIKLARI DURUMLARDA YÖNETİM/KURUCU KADRO KENDİLERİNE SÖZLÜ VE/VEYA YAZILI UYARIDA BULUNUR. AYNI DAVRANIŞLAR TEKRARLANDIĞI TAKDİRDE SORGUSUZ ŞEKİLDE KARDEŞLİKTEN/KULÜP SAYFASINDAN ATILIR VE UZAKLAŞTIRILIR.
- RESMİ OLARAK “KARDEŞ” OLMAYI TALEP EDEN İSTEKLİLERİN BAŞKA BİR KLASİK OTOMOBİL KULÜBÜNE “RESMİ” OLARAK ÜYE OLMAMALARI ŞARTI ARANIR. ÜYELİKTEN AYRILDIKLARINI BİLDİRMELERİ KOŞULU İLE ÜYE ALIMI SÜRECİ BAŞLATILIR. AYRILMAK İSTEMEYEN İSTEKLİLER SAYFAMIZDAN BİZLERİ TAKİP EDEBİLİRLER. KARDEŞ KULÜP LİSTEMİZDE OLANLAR İÇİN BU KURAL GEÇERLİ DEĞİLDİR.
- KURUCU KADRO AYNI ZAMANDA YÖNETİMİ OLUŞTURUR, KOMİTELER KURAR, YÖNETİME VE DİĞER KADROLARA ÜYELERDEN ALIM YAPAR, ÇIKARTIR. ETKİNLİK KOMİTELERİ ORGANİZASYONLARDA GÖREV YAPAR, İNTERAKTİF KADRO ETKİNLİK FOTOĞRAFLARI ÇEKER, DÜZENLER, INSTAGRAM, FACEBOOK VS HESAPLARINI KONTROL EDER, DİSİPLİN KOMİTESİ KURALLARIN İŞLEYİŞİNİ KONTROL EDER, ÜYELER HAKKINDA YÖNETİME BİLGİ VERİR.
- ETKİNLİKLER YÖNETİM VE ORGANİZASYON KOMİTELERİ TARAFINDAN YAPILIR. ORGANİZASYONLARIN DÜZENİ VE İYİ GEÇMESİNDEN TÜM KARDEŞLER EŞİT OLARAK SORUMLUDUR. ORGANİZASYONLARDA AİLELERLE BERABER KATILIM DOLAYISI İLE, HUZURUN BOZULMAMASI ADINA EKSTRA BİR BİLGİLENDİRME OLMADIĞI TAKDİRDE ALKOL KULLANIMI YASAKTIR. 
 - TÜM KARDEŞLER VE ÜYE İSTEKLİLERİ YUKARIDA YAZAN KURALLARI OKUDUKLARI, ANLADIKLARI VE BU KOŞULLARI KABUL ETMİŞ SAYILIRLAR VE TÜM BU MADDELERDEN SORUMLUDURULAR. 
- KULÜP KURALLARININ KURUCU KADRO VE YÖNETİM TARAFINDAN DEĞİŞTİRİLME, REVİZE EDİLME HAKKI HER DAİM SAKLIDIR.
facebook
RESİME TIKLAYIN
FACEBOOK
Twitter
RESİME TIKLAYIN
İnstagram
RESİME TIKLAYIN